Format Kitap
Barkod 9789944400023
Yayın Tarihi 2020-01-01
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 960

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ali Kuzu

SİYAH SANCAK
…Fatih Sultan Mehmet, vefat etmeden önce son seferine hazırlanırken, Roma'dan bir mektup almış. Mektupta Hıristiyan bir kardinal, ‘Efendim, ömrümün son zamanını kendi vatanımda geçirmek isterim. Beni, İstanbul'da bir kiliseye almanız mümkün mü?’ diye ricada bulunmuş. Sultan Fatih çok sinirlenmiş, kardinale emir göndermiş: ‘Görevimiz tamam olmadan asla!’
Mektubu yazan Fatih'in çocukluk arkadaşı Sadık'tır. Sultan Mehmet, İstanbul' u fethederken Sadık’ı Hıristiyan kimliğine büründürmüş, kiliseye yerleştirmiş. Sadık yükselmiş, yükselmiş, kardinalliğe kadar ilerlermiş. Derler ki, Fatih zehirlenmeseydi de, son seferinde Roma'yı fethedecekti; Sadık'ı Hıristiyan dünyasına Papa yapacaktı!...
… Rahmetli Turgut Özal, Özbekistan'a düzenlediği ziyarette, Nakşibendi şeyhinin huzuruna varır. Türkiye'den götürdüğü gizli bir nişanı ve bir köşesi eksik olan yıldız'ın işlendiği sancağı şeyhin rahlesine bırakır.
O gün Turgut Özal'a siyah bir sancak gösterilmiş ve Asya'daki gizli teşkilat hakkında bilgi verilmiş. Özal; Hindistan, Japonya, Afganistan, Pakistan, Rusya ve Çin'den gelen bazı kişilerle tanıştırılmış...
… Bugün biri Asya’nın içlerine, biri de Avrupa'nın güneyine gönderilen iki kişide, Siyah sancak vardır ve bu sancak, gizli bir teşkilatın nişanıdır. Bu hikâyenin bir ucu, Nizam-ı Âleme kadar uzanır. Diğer ucu nerededir kimse bilmiyor…

SİYAH SANCAK PANDORANIN KUTUSU
Belki ilk sayfalarda biraz kafanız karışacak. Ancak kitabı bitirdiğinizde; Yok ya… Hadi canım sen de… Bu kadar da olur mu? Vay be… Sözlerinin ağzınızdan döküleceğinden eminiz. İşte Pandora’nın Kutusu’nda yer alan bazı dosyalar:
Türkiye adeta görünmeyen bir küresel işgal altında hızla bir iç savaşa doğru mu sürükleniyor? •
Dağda kıstırılan 700 PKK’lı imha edilecekken, kimin emriyle serbest bırakıldı?•
MKE’de üretilen ve seri numaraları silinmiş 100 bin adet silah Kuzey Irak’ta kimlere teslim edildi? •
120 Trilyon Dolar! Ve Türk Bilim adamlarının Sır Ölümleri?•
Amerika 96 Saat’te Türkiye’yi İşgal mi edecek?•
Türk para hareketini yönlendiren kişi kim?•
Türkiye’de petrol uğruna kimler öldürüldü?•
Muhsin Yazıcıoğlu -Uğur Mumcu - Çetin Emeç ve Necip Hablemitoğlu neden öldürüldü?•
5 bin yıllık sırlarının toplandığı Kozmik Odaya yapılan operasyon?•
Linç edilirken “Ben Türkiye’ye ne kötülük yaptım” diyen lider kim?•
Çuvalın İntikamı Alındı mı?•
Türk Derin Devleti var mı?•
İslamiyet’ten önce Türklere Peygamber geldi mi?•
Kâbe Anahtarlarını 5 kuşak taşıyan Türk Boyu kim?•
Ait Olduğu Yere Dönen Kılıcın serüveni?•
Tamamen belgelere dayanarak hazırlanan bu kitabın birçok yerinde hem ağlayacaksınız, hem isyan edeceksiniz. İyi de bu Türkiye’nin hiç mi sahibi yok. Bizler bu kadar çaresiz miyiz?

HEDEF TÜRKİYE KUTSAL KASE
Yabancı istihbarat kuruluşlarının Kutsal Kase'si Türkiye'dir. Kutsal Kase Türkiye, çok acıdır ama bir casus cennetidir. ABD, İsrail, Almanya, İngiltere, Fransa, İran ve benzeri ülkelerin casusları Türkiye söz konusu olduğunda, almış oldukları eğitimlerinin "gizlilik" gibi teknik düzeydeki temel hususları bir kenara bırakarak, pervasızca "icra-i faaliyet" gösterebilmektedirler.

"CIA ve KGB kızdıkları bazı ülkelerde, doğruluğu hakkında kesin bilgilere sahip olunmayan belgeleri, o ülkelerde tiraji yüksek olmayan gazetelere ulaştırırlar ve ülkeyi birbirine katarlar. Belge gercekmiş, değilmiş kimse üzerinde durmazdı önceleri... Bu belgeyi alanlar da 'Bu belgeyi bana neden verdiler? Amaçları nedir?' diye en ufak bir sorgulama yapmadan yazar... O ülkelerde bunlar hep oldu..."
Ali Kuzu'nun kaleminden yabancılar için Kutsal Kase olarak görülen ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyunlardan haberdar olacaksınız.

devamını oku..
Etiketler : KAMPANYALI SETLER
% 40
indirim
0.00
Liste Fiyatı : 0.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.