MISYONUMUZ ve HEDEFLERIMIZ

 

Kariyer Yayınları, 15 Ağustos 2000 yılında daha iyi bir toplum için, KARİYERLİ YARINLARA sloganı ile yayın hayatına merhaba dedi.

MİSYONUMUZ ve HEDEFLERİMİZ

Kariyer Yayınları olarak bizler, insanın kişiliğinin ilk oluşmaya başladığı çocukluk bölümünden başlayarak, topluma nitelikli bireyler kazandırmak amacıyla yola çıktık. Bu hedefimize ulaşmak için çalışmalarımıza hız vererek ilerlemekteyiz.

 Temelde bireyi, bireyin gelişimiyle birlikte de toplumsal bir değişimi hedef alan yayın faaliyetimizle , 21. yüzyılın aranan insan profilini oluşturmayı hedefliyoruz. Ülkemizi, eğitim faaliyetlerimizin yön vereceği kaliteli insanlarla, geleceğin dünyasında seçkin bir konuma getirmek amacındayız ve bu niyetle 2000 yılından beri Yönetim, Kişisel Gelişim , Çocuk Eğitimi, Psikoloji, Tarih, Araştırma - İnceleme ve Edebiyat alanında grafiği hızla yükselen bir yayın çizgisi takip etmekteyiz.

 Her şeyin başı her zaman olduğu gibi eğitim ... Tek tek bireylerin eğitimi, ailelerin eğitimi ve genel çerçevede toplumun eğitimi ... Biz yayınevi olarak her bir insanı daha ilk doğduğu günden itibaren bulunduğu toplumu değiştirmeye ve geliştirmeye yönelik bir potansiyel olarak görüyoruz. Yayın çizgimiz içindeki dizilerimiz ve eserlerimiz de bu potansiyeli gün yüzüne çıkarmayı hedefliyor. Bu sebeple de yayın faaliyetlerimizin merkezine insanı; insanın aile, okul, iş ve sosyal yaşamda eğitimini ve gelişimini yerleştirdik.

 Kariyer Yayınları, 21. yüzyılın değerlerini ve gereçlerini fark ederek kendini yetiştirmiş insan unsurunun önemini göre bilen, bu günden geleceğe ışık tuta bilen, en yeni bilgileri günümüz insanına ulaştırmayı hedefleyen, yayın dünyasında içerik ve görsel tasarım olarak çağın bir adım önüne geçmeyi hedefleyen bir yayın politikası içinde yoluna devam ediyor.