Format Kitap
Barkod 9789944400030
Yayın Tarihi 2020-01-01
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 1304

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ali Kuzu

DÜNYANIN EN BÜYÜK İSTİHBARAT ÖRGÜTÜ CIA
CIA kurulduğu günden bugüne kadar 100.000'e yakın çok ciddi suç islemistir. Faaliyetlerini finanse etmek için ise, Amerika'ya ithal edilen çok büyük ölçüdeki eroin ve kokain ticareti de dâhil çeşitli silah ve uyuşturucu kaçakçılığına bulasmistir.
Darbe deyince akla hemen onların adı gelir. IMF ve CIA, ABD emperyalizminin darbe ikizleridir. IMF hedef göstermiş, CIA, ABD'nin çıkarlarına ters ne kadar hükümet, iktidar varsa devirmistir. CIA'nın gizli darbe haritası kapkaradır.
ihtilaller yapan, hükümetler kuran, dünyanın en büyük örgütü CIA, Mossad ile de büyük bir iş birliği içindedir. Ancak, kuşkusuz CIA'nın isminin kanstigi bu eylemlerden ve Mossad'la birlikte yürütülen bazı operasyonlardan tüm CIA çalışanlarını sorumlu tutmak mümkün değildir. Fakat şu var ki, ABD, İsrail oluştuğu andan itibaren istihbarat alışverişi için anlasmisti. CIA ve FBI yeni arkadaşlarına şifreleme şifre çözmek için gerekli malzemeyi vermeye ve İsrail yoneticilerine bunları kullanmayı öğretmeye hazırdı.

DÜNYANIN EN ACIMASIZ İSTİHBARAT ÖRGÜTÜ MOSSAD
"Mossad; dünya genelinde faaliyet gösteren, en gizli, en bilinmeyen istihbarat örgütüdür. Çoğu kimse İsrail gibi küçük bir devletin niçin ve nasıl böyle bir organizasyona sahip olduğunu anlayamaz. Süper güç ABD'nin CIA dışında, dünyada bu kadar etkin tek istibarat ögrütünün İsrail'e ait olması aslında oldukça dikkat çekicidir."
"Mossad; tüm dünyada faaliyet gösteren, en gizli, en bilinmeyen, en korkutucu ve belki de en "etkili" istibarat örgütü... Mossad, Kıbrıs'tan Sibirya'ya uzanan Irak, Suudi Arabistan, Pakistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne Seylan üzerinden ajan sokan tek örgüt. Afrika ve Latin Amerika'ya ajan ihraç eden belalı örgüt."
Ali Kuzu'nun akıcı üslubuyla istihbarat dünyasına yolculuk yaparken Mossad'ın bilinmeyenleriyle karşılaşacaksınız.

İNGİLİZ DERİN DEVLETİ, ŞEYTAN’IN SATRANÇ TAHTASI
Asırlardır dünyayı kana bulayan, darbeler yapan, isyanlar ve savaşlar çıkaran, teröristleri destekleyip hedefindeki ülkelerde terör yaratan, İngiliz Derin Devleti’dir.
İngiliz derin devleti, yabancı topraklarda yüzlerce yıldır birlikte yaşayan farklı etnik gruplardan bir tanesine "senin ırkın daha üstün" mesajı verir. Sonra da onları kavga ettirir. Bu şekilde kendi idaresinin daha kolay gerçekleşeceğini düşünür.
Çünkü birbirleri ile çatışan toplumlar "ortak bir güç" oluşturamayacaklardır. Tarih boyunca bu siyasetin birçok örneği görülmüştür. Mesela;
İngiltere tarihte 22 ülke hariç tüm dünyayı işgal etmiştir.
Tarihin en büyük soykırımlarını İngiliz Derin Devleti gerçekleştirmiştir
Sömürgecilik, kolonicilik ve köleliğin merkezi de İngiliz derin devletidir.
Osmanlı’yı yıkan, Anadolu’yu işgal eden yine İngiliz derin devletidir.
İngiliz derin devleti, PKK’yı İslam âlemini yok edecek deccal ordusu olarak görür.
Terör örgütleri olan, DAEŞ, El Kaide, Boko Haram, Eş Şebab, FETÖ, Hizbullah, PKK, PYD, DHKP-C, İngiliz derin devletinin taburları konumundadır.
15 Temmuz darbe girişimini planlayan İngiliz Derin devletidir.
Yakın zamanda Güneydoğu’da Kürt İsyanı çıkarmak isteyen İngiliz Derin devletidir.
İşte yaptığı bu hamlelere karşı sonunda Şeytan Satranç Tahtasında Şah – Mat oldu. Nasıl mı? Cevabını, bu kitabın sayfaları arasında bulacaksınız…

DONALD TRUMP
ABD’nin 45. Başkanı Donald Trump:
Kimilerine göre; agresif, tutarsız, ilkesiz, çıkarcı, kibirli, kurnaz, disiplinsiz, birdenbire parlayan, karizmatik, narsist ve tüccarlığın yanı sıra kadınları taciz etmesi ve aşağılamasıyla hem ABD hem de dünya için tehlikeli.
Kimilerine göre de; siyasetçi gibi değil halktan biri gibi davranan, konuşmalarında ve davranışlarında dobra ve samimi, lafını eveleyip gevelemeyen, açık ve net konuşan, “Yeniden büyük Amerika'yı yaratmaktan” söz eden bir lider.
İşte bu kitapta dünyanın en zengin işadamlarından biri olan Donald Trump’ı inceledik ve aşağıdaki soruların cevabını bulmaya çalıştık.
Trump yeni Hitler mi?
Trump imparatorluğu nasıl doğdu?
Neden tacizle suçlandı?
Putin’i neden çok seviyor?
Kudüs’ü başkent mi yapacak?
3. dünya savaşı çıkabilir mi?
Vatikan’ı IŞİD’e hedef mi gösterdi?
Trump'ın inandığı 20 şey ne?
Gerçek başkan Pence mi?
Küresel ekonomik savaşlar mı başlıyor?
FETÖ kime 2 milyon dolar bağışladı?
Trump 15 Temmuz için ne dedi?
Türkiye, Trump'tan ne bekliyor?
Trump, Erdoğan’ı neden kızdırdı?
Çin, ABD’ye savaş açabilir mi?
Yeni bir İsrail – Arap savaşı mı?
Trump’tan 10 altın öğüt ne?
Trump’ın bilinmeyen yönleri?

devamını oku..
Etiketler : KAMPANYALI SETLER
% 40
indirim
0.00
Liste Fiyatı : 0.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.